Samardžić napravio razliku, Udineze bio blizu iznenađenja u Bolonji, ali je sve pokvarila majstorija Salemakersa!

Sportske.net pre 15 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Bonje i Udinezea remizirali su 1:1 u meču 34. kola italijanske Serije A.

Imala je ekipa koju sa klupe predvodi Fabio Kanavaro sve u svojim rukama na jednom od najtežih gostovanja u ligi. Vodio je Udineze sa 1:0 i imao igrača više, ali je Bolonja ipak uspela da ostane neporažena. Poveo je gost u poslednjim trenucima prvog poluvremena nakon sjajne akcije koju je pokrenuo Lazar Samardžić, a golom završio Martin Pajero. Ostala je Bolonja sa igračem manje u 64. minutu kada je raspoloženi Samardžić iznudio isključenje defanzivca domaćih Sama