Strašna lekcija: Juniori Mege nokautirali Zvezdu, čak "+38" u finalu - briljirao Jović, "so" dodao i Danilovićev sin

Večernje novosti pre 16 dana

Juniori košarkaškog kluba Mega odbranili su titulu šampiona Srbije, pošto su u finalu završnog turnira u dvorani „SC Dinamik“ ubedljivo savladali Crvenu zvezdu.

FOTO: ABA liga j.t.d. / Dragana Stjepanović Konačan rezultat glasio je čak 122:84 za nove/stare šampione, a po četvrtinama bilo je 32:17, 41:23, 30:29, 19:15. Meč je počeo u jakom ritmu, a Mega je bolje koristila napadačke opcije pa je posle pet minuta igre povela 15:6. Nastavio je branilac trona dominaciju, posle dve trojke podigao prednost na 21:8. I, kako su crveno-beli grešili, a naročito promašivali šuteve za tri, rasla je prednost ekipe trenera Dragoljuba