Sve vrline i mane Barselone u 90 minuta - Vođstvo, poklonjen preokret, pa onda novi za pobedu!

Sportske.net pre 16 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na svom "Monžuiku" ekipu Valensije rezultatom 4:2 u poslednjem meču 33. kola La Lige.

Bila je ovo prilično luda utakmica u kojoj je Barsa povela, pa potom greškama Ter-Štegena i Arauha poklonila Valensiji vođstvo, da bi potom Levandovski sa tri gola doneo novi preokret. Ipak, treba istaći da je Valensija od finiša prvog dela igre igrala sa igračem manje pošto je isključen golman Mamardašvili. Ćavi Ernandes je izveo prilično snažan sastav, isti koji se suprotstavio nedavno Pari Sen Žermenu, samo što je Fermin Lopez dobio šansu ispred Pedrija. I