Remi Bajerna i Reala u spektakularnom polufinalu Lige šampiona: Čeka nas ludnica u revanšu

Nova pre 20 dana  |  Autor: Vojislav Nedeljković

Fudbaleri Bajerna remizirali su kod kuće rezultatom 2:2 u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

Mnogo bolje je utakmicu otvorio Bajern. Već dve šanse je domaći tim propustio u uvodnim minutima, i odmah je usledila kazna. Vinisijus Žunior je iskoristio odlučan pas Tonija Krosa, ušao u šansu i pogodio za vođstvo Reala. #related-news_0 Usledio je nešto mirniji period igre. Bajern je imao posed, ali nije bio opasan kao na početku. Nije bilo velikih prilika, osim jedne koju je Hari Kejn imao iz slobodnog udarca u 42. minutu. Njegov šut je otišao pored gola. Real