Šokantni poraz Nikolićevog tima - Lukin gol, pa isključenje, ništa od srpskog derbija u Kupu predsednika!

Sportske.net pre 14 dana  |  Sportske.net

U finalu Kupa predsednika u Ujedinjenim Arapskim Emiratima igraće ekipe Al Vasla koji sa klupe vodi bivši trener Crvene zvezde Miloš Milojević i Al Nasr koji je večeras posle velike borbe u produžecima savladao Šabab Al Ahli Dubai, tim bivšeg trenera Partizana Marka Nikolića.

Al Nasr je ovaj meč dobio sa 4:3, a Nikolićev tim ima za čime da žali, posebno naš bivši reprezentativac Luka Milivojević. Tarabt je već u desetom minutu doveo Al Nasr u vođstvo, izjednačio je Al Gasani jedanaest minuta kasnije, a preokret Al Ahliju doneo je Milivojević svojim pogotkom u 43. minutu meča. Tu prednost od 2:1 Nikolićev tim je održao sve do poslednjih trenutaka nadoknade vremena, ali je u finišu meča posao Al Nasru bio olakšan, s obzirom da je