Potop Partizana u 94. Minutu na debiju nađa! Novi trener i stari problemi - Vojvodina uz 2 poništena gola uzela bodove u Humskoj

Kurir pre 14 dana
Potop Partizana u 94. Minutu na debiju nađa! Novi trener i stari problemi - Vojvodina uz 2 poništena gola uzela bodove u…

Fudbaleri Partizana poraženi su od Vojvodine sa 2:3 (1:2) u meču plej-ofa Superlige Srbije.

Pobedu gostujućem timu doneo je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Njegoš Petrović u četvrtom minutu sudijske nadoknade, a ovim porazom Partizan je sebi otežao borbu za drugo mesto. Na klupi Partizana debitovao je Albert Nađ, koji je ove nedelje zamenio dosadašnjeg trenera Igora Duljaja, koji je zbog loših rezultata dobio otkaz, ali ova svojevrsna "šok terapija" nije uspela. Novi trener je tu, ali ostali su stari problemi! Krenuli su gosti silovito od starta meča,