Olimpijakos ubedljivo do izjednačenja u seriji, igraće se majstorica u Barseloni

RTS 02.05.2024

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Barselonu na domaćem terenu rezultatom 92:58 u četvrtom meču četvrtfinalne serije Evrolige.

Olimpijakos je izuzetnom igrom u drugoj i trećoj četvrtini uspeo da prelomi utakmicu i lakše od očekivanog dođe do izjednačenja. Serija se ponovo vraća u Španiju, gde će u majstorici biti odlučen novi učesnik fajnal-fora. Gosti su nešto bolje započeli meč i imali su prednost tokom većeg dela prve četvrtine. Olimpijakos je u igri održavao Mustafa Fal koji je pogodio prvih pet šuteva iz igre i vrlo brzo stigao do dvocifrenog učinka. Obe ekipe su odlično šutirale za