Almerija šokirala Rajo Valjekano: Poslednjeplasirani tim upisao drugu pobedu u sezoni

Kurir 05.05.2024

Fudbaleri Almerije pobedili su večeras na gostujućem terenu Rajo Valjekano 1:0, u utakmici 34. kola španskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Čoko Lozano u 30. minutu. To je bila tek druga pobeda Almerije, koja je ispala iz lige. Almerija je poslednja sa 17 bodova. Rajo Valjekano je posle drugog vezanog poraza, ukupno 14. u ligi, 16. na tabeli sa 34 boda. Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu Granadu 3:0. Sevilja je povela u 11. minutu golom Markosa Akunje, a prednost je udvostručio Jusef En Nesiri u 51. minutu. Konačan rezultat postavio je Dodi Lukebakio u 80. minutu.