Kakav meč u Novom Sadu: Čukarički pobedio Vojvodinu, nastavlja se borba za Evropu

Večernje novosti 08.05.2024

FUDBALERI Čukaričkog ostvarili su važnu pobede protiv Vojvodine u Novom Sadu sa 3:2 u 34. kolu Superlige Srbije i tako dodatno zakuvali borbu za Evropu.

M. Vukadinović "Brđani" su odigrali odlično prvo poluvreme posle kojeg su imali prednost od 2:0 zahvljujući pogocima Bojice Nikčevića i Đorđa Ivanovića. Očekivala se reakcija tima Božidara Bandovića. Umesto toga gosti su postigli i treći gol, a u strelce se upisao Igor Miladinović. Ipak, domaćin je odbio da se preda i uspeo je do kraja utakmice da postigne dva gola. Dejan Zukić je smanjio u 79. minutu na 3:1, da bi konačan rezultat u petom minutu nadoknade postavio