Никси срушили индијану: Упркос победи имају разлога за бригу!

Хот спорт пре 11 дана

Брансон и Ануноби ће бити под знаком питања за гостовање у Индијани Њујорк Никси су наставили свој победнички поход у плеј-оф серији против Индијана Пејсерса, победивши другу утакмицу резултатом 130:121 и тако стекли предност од 2:0 у серији.

Иако су се суочили са тешким задатком због одсуства неколико кључних играча попут Џулијуса Рендла, Мичела Робинсона и Бојана Богдановића, Никси су успели да се изборе за важну победу. Прво полувреме протекло је у корист Индијане, која је имала вођство резултатом 73:63. Међутим, Никси су се вратили у другом полувремену, упркос повреди Џејлена Брансона у првом делу утакмице и одсуству Оџија Анунобија у финишу. Брансон је упркос повреди одиграо кључну улогу у