Ђоковић добио ривала у другом колу Рима - Муте након преокрета савладао Сафијулина

РТС пре 10 дана

Француз Корентан Муте биће противник српском тенисеру Новаку Ђоковићу у другом колу мастерса у Риму пошто је савладао Руса Романа Сафијулина резултатом 2:1, по сетовима 3:6, 7:6 (7:1) и 6:2 за два сата и 35 минута.

Ђоковић и Муте ће на терен изаћи у петак, а дуел би требало да почне око 19.00 часова, саопштено је на званичном сајту турнира. У првом сету Француз је направио два, а Рус три брејка и тако стигао до вођства, али је затим уследио велики преокрет. Муте, 83. на АТП листи, освојио је други сет у тај-брејку, пошто ниједан тенисер није успео да направи брејк. У трећем сету Муте је направио два брејка и стигао до победе против 39. играча са АТП листе. Муте је у главни