Partizan se mučio, pa stotkom pregazio Budućnost! Gledaćemo večite derbije za titulu!

Kurir pre 24 dana

Košarkaši Partizana su savladali Budućnost u majstorici polufinala ABA lige rezultatom 100:86, te će tako braniti titulu osvojenu prošle godine.

Rival isti kao i prethodne sezone - Crvena zvezda, a očekuje nas pravi košarkaški spektakl. Mučio se Partizan na startu meča protiv Budućnosti. Džons i Ferel su pogađali, izabranici Željka Obradovića nikako nisu mogli da pronašu ritam, a uvukla se i nervoza u redove domaćih. Kaminski, Naneli i Doužer su održavali Partizan u životu, ali su gosti otišli na poluvreme sa čest poena prednosti. 54:48 Na startu drugog poluvremena viđena je jedna bizarna situacija. Sudije