Bravo mitre: Srpski napadač nastavlja silovito, forma pred euro obećava! (video)

Hot sport 11.05.2024

24. gol u prvenstvu za Mitrogola! Fudbaleri Al Hilala od 17:00 časova igraju meč protiv Al Hazema u sklopu 31. kola Premijer lige Saudijske Arabije.

Ponovo se istakao najbolji igrač na terenu već od samog početka utakmice za domaći tim, srpski fudbaler Aleksandar Mitrović, koji je zatresao mrežu već u 15. minutu susreta. Sve se odigralo u 14. minutu kada je dosuđen jedanaesterac za Al Hilal, a odgovornost za izvođenje istog preuzeo je upravo srpski fudbaler. Mitrović je zauzeo poziciju, koncentrisao se, i preciznim udarcem poslao loptu tik uz zemlju pravo u mrežu. Iako je golman uspeo da se priključi akciji i