(Uživo) Revanš meč baraža kvalifikacija za SP: Srbija pobedila Španiju sa 25:22, ali to nije bilo dovoljno za plasman na planetarnu smotru

Dnevnik pre 11 dana
(Uživo) Revanš meč baraža kvalifikacija za SP: Srbija pobedila Španiju sa 25:22, ali to nije bilo dovoljno za plasman na…

Rukometši Srbije pobedili su Španiju sa 25:22 u drugoj utakmici baraža u novosadskom Spensu, ali to nije bilo dovoljno da se plasiraju na Svetsko prvenstvo, jar su u prvoj utakmici izgubili sa četiri razlike, pa je Španija otišla na Svetsko prvenstvo

Kraj utakmice. 59. minut: Sedmerac za Srbiju, pogodio je Ilić za 25:22. Srbija ima igrača više, isključen je Danijel Dušenbajev. Španci odlučili da igraju bez golmana posle tajm-auta. Milosavljev brani, ali u poslednjem napadu Srbija nije uspela da dođe do ukupnog poravnanja i sedmeraca. De Vargas je odbranio šut Kosa i ostalo je 25:22. Španija je otišla na Svetsko prvenstvo. 58. minut: Španci i dalje na "minus dva" - 24:22. Još dva minuta nade za Srbiju. 56.