Goleada u prvom poluvremenu, pa uspavanka u nastavku: Crvena zvezda na krilima Šerifa Endiaja savladala Radnički 1923! Video

Kurir pre 10 dana

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u utakmici 35. kola prvenstva Srbije Radnički 1923 iz Kragujevca rezultatom 3:2 (3:2).

Crvena zvezda sada ima 90 bodova, dok je Radnički ostao na 59. Sve golove smo videli u prvih 45 minuta. Strelci za Crvenu zvezdu su bili Endiaj u 19. i 29. minutu, i Hvan u 35. minutu. Gosti su do golova stigli preko Đurića u 25. minutu i Vižđija u 39. minutu. Crvena zvezda će u pretposlednjem kolu gostovati Napretku, dok će Radnički 1923 u duelu za plasman u Evropu dočekati Vojvodinu. Kurir sport CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI 1923 3:2 (3:2) TOK MEČA 2. POLUVREME 90+2.