Mladost igrala, Partizan poentirao: Da ne beše Jovanovića…

Sport klub pre 10 dana  |  Autor: Branko Spasojević

Partizan je čuvao 1:0 i uspeo da poentira dvaput u finišu za konačnih 3:0 protiv Mladosti! Sa tri boda, premijerna u mandatu Alberta Nađa, vratio je drugo mesto i sa koliko-toliko vedrine zaplivao u susret odlučujućih 180 minuta na domaćim terenima.

Imao je junaka u svojim redovima i to ispred mreže – sjajni Aleksandar Jovanović u ključnim momentima sačuvao je mrežu netaknutom i obezbedio saigračima temelje sigurnog trijumfa. Na kraju, za iznenađujućih i neočekivano visokih 3:0! Silan start, poništen pogodak Saldanji u petom minutu i kasnija egzekucija Natha, doduše tek u finišu prvog poluvremena, najavili su rutinski trijumf crno-bele čete. Do tada, gosti totalno uspavani, čak i nezainteresovani, nisu ni