Vlahović i Juve se ispromašivali, Salernitana sprečila "staru damu" da se raduje Ligi šampiona

Sportske.net pre 11 dana  |  Sportske.net

Juventus je jedva izbegao bruku i poraz u Torinu od Salernitane, koja je već ispala u Seriju B.

Na kraju je meč završen rezultatom 1:1 u okviru 36. kola Serija A. Domaći su u drugom poluvremenu konstanto napadali, ali su stigli samo do gola. Već u osmom minutu Juventus je ima priliku da promeni rezultat. Vlahović je bio na ivici kaznenog prostora, šutirao, taman pod prečku, ali je Fioriljo odbio. Domaći su bili agreisvniji i sigurniji, ali je u 27. minutu usledio šok. Sambija je izveo korner, a Pjerozi bio najviši u skoku i poslao loptu u gol za 1:0.