„Dizelka“ pregazila radnik: Nada za opstanak i dalje postoji i realna je! (video)

Hot sport 13.05.2024

Do kraja sezone ostalo je samo još dva kola! Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su ekipu Radnika iz Surdulice rezultatom 4:0, u petom kolu plej-auta Superlige Srbije.

Železničar, poznatiji je opravdao svoj status favorita već u prvom poluvremenu. Prvu prednost ekipi donosi Grgić u 22. minutu, nakon asistencije Jovanovića. Nastavljajući svoju ofanzivu, domaći tim duplira svoju prednost pred sam kraj prvog dela igre, kada Obradović postiže gol u 44. minutu. U drugom poluvremenu, Železničar nastavlja da demonstrira svoju dominaciju. Prvo, u 63. minutu, Gašić nespretno pogađa sopstvenu mrežu, a samo minut kasnije Pavlov postavlja