Bez pobednika u Ivanjici - mirovale mreže u Nišu: Javor i Vodžovac pogađali po jedanput, Radnički i IMT bez golova

Kurir pre 10 dana

Fudbaleri Javora i Voždovca odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 35. kola Super lige Srbije.

Javor je poveo u sedmom minutu pogotkom Trivantea Stjuarta, a bod i izjednačenje Voždovcu doneo je Džunior Flemings u 25. minutu. Ekipa Javora je na 13. mestu na tabeli domaćeg šampionata sa 36 bodova, dok je Voždovac na poziciji ispod sa 35 bodova na svom kontu. Javor u narednom kolu gostuje Radničkom u Nišu, a Voždovac ide u goste IMT-u. Upravo su ta dva tima, niški Radnički i IMT na Čairu odigrali nerešeno 0:0. Radnički je na 11. poziciji na tabeli sa 41 bodom,