Partizan (ne)zna da pobedi zvezdu? Podatak koji otkriva nemoć crno-belih protiv večitog rivala!

Hot sport 14.05.2024

Partizan će već u sredu pokušati da prekine ovu lošu seriju Crvena zvezda je stekla prednost u finalnoj seriji plej-ofa ABA lige pobedom nad Partizanom u prvom meču.

U žestokom okršaju pred domaćom publikom u „Pioniru“, Zvezda je trijumfovala rezultatom 85:82, oduševivši svoje navijače koji su ispunili tribine. Iako je Partizan bio izuzetno jak protivnik tokom svih 40 minuta, čak i pokazavši bolju igru u određenim delovima meča, na kraju nisu uspeli da iskoriste svoje prilike. Za crno-bele, ovo je bio još jedan u nizu poraza u završnici utakmice, postavljajući pitanje da li će imati slične šanse za preokret u nastavku finalne