Auuu! Promašaj godine i to u kakvom trenutku! Brazilac se obrukao za sve pare protiv jedne od najvećih ekipa na svetu

Kurir 14.05.2024

Fudbaler Aston Vile, Dijego Karlos, prilično se obrukao na utakmici protiv Liverpula.

Susret 37. kola Premijer lige završen je rezultatom 3:3, nakon što je ekipa iz Birmingema nadoknadila zaostatak od dva gola u samoj završnici. Bod Aston Vili je doneo Duran golovima u 85. i 88. minutu, a prvi gol za domaćina je postigao Tilemans u 12. Liverpul je stigao do prednosti autogolom Martineza u drugom minutu, a strelci za Klopov tim su bili Gakpo i Kvansa u 23. i 48. minutu, Pri rezultatu 2:1 Dijego Karlos je ušao u kandidaturu za promašaj sezone.