Izvor: Radio 021/Hronika arhiva vesti 15.05.2024
Umrla majka osumnjičenih za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić
Radio 021 15.05.2024
S. D, majka D. D. koji je osumnjičen za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, umrla je danas u selu Zlotu, javili su danas lokalni mediji. Kako je preneo sajt Ist media, ona je iznenada umrla tokom posete susedima. Ona je u aprilu sahranila sina, osumnjičenog… »
Policija u Somboru zaustavila "pežo" i kod vozača našla pištolj sa mecima
Radio 021 15.05.2024
Policija u Somboru je, u saradnji sa policijom u Vrbasu, uhapsila A. V. (20) iz okoline Vrbasa zbog nelegalnog oružja. Policija je u automobilu "pežo" kojim je upravlјao osumnjičeni pronašla pištolј i 23 metka. A. V. je određeno zadržavanje do 48 sati… »
U Novom Sadu vozio automobil sa više od dva promila alkohola u krvi
Radio 021 15.05.2024
Novosadska policija je u utorak, 14. maja iz saobraćaja na teritoriji Južnobačkog okruga isključila 18 vozača i četiri vozila, a zadržala dvojicu vozača. Jedan je zadržan jer je vozio pijan, a drugi zbog nasilničke vožnje, jer je u Novom Sadu vozio sa… »