Bez golova u derbiju za Evropu: Radnički 1923 i Vojvodina podelili bodove na "Čika Dači" - umalo tuča Dudića i Bandovića!

Kurir 16.05.2024

Fudbaleri Radničkog 1923 i Vojvodine odigrali su nerešeno 0:0 u 36. kolu Superlige Srbije.

Nismo videli ni mnogo šansi, ali smo u 69. minutu gledali opšti sukob i prekid od nekoliko minuta. Sukobile su se dve klupe, a prednjačili su treneri Bandović i Dudić. Gotovo da je došlo do fizičkog obračuna dva stručnjaka. Prekid je trajao nekoliko minuta, a sudija je pokazao crvene kartone za pomoćne trenere. Radnički 1923 je četvrti sa 60 bodova, a Vojvodina je na petom mestu sa dva boda manje. U narednom, 37. kolu Superlige Srbije Radnički 1923 gostovaće

Sudijski ugao: Penal, videlo se iz aviona!