Grčevita borba: Voždovcu se smeši niži rang, Pančevci preko Pazara nadomak baraža - Javor preokretom na "Čairu" osigurao bar baraž

Kurir pre 14 dana
Grčevita borba: Voždovcu se smeši niži rang, Pančevci preko Pazara nadomak baraža - Javor preokretom na "Čairu" osigurao…

Fudbaleri IMT-a pobedili su kao domaćini Voždovac sa 2:1, u meču pretposlednjeg, 36. kola Super lige Srbije.

Strelci za IMT bili su Irfan Zulfić u 19. i Miloš Luković iz penala u 51. minutu. Gol za Voždovac postigao je Žunior Flemings u 16. minutu. IMT je na 12. mestu sa 41 bodom, dva više od zone ispadanja. Voždovac je na 15. poziciji, koja vodi u niži rang takmičenja, sa 35 bodova, tri manje od 14. Železničara i mesta u baražu za opstanak.U poslednjem kolu, IMT će u Subotici gostovati Spartaku, dok će Voždovac dočekati Radnik. U istom terminu, Javor je u gostima u Nišu