Sjajno! Srbija pobedila Ukrajinu na početku Evropskog prvenstva za fudbalere do 17 godina (video)

Večernje novosti pre 13 dana

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije svladala je ekipu Ukrajine na početku Evropskog prvenstva za kadete na Kipru rezultatom 1:0, golom Dušana Makevića.

Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije Srbija je bolje počela meč - i tad ga i rešila. Već posle dva minuta Makević je fantastičnim pogotkom sa distance uspeo da matira Makarenka: 🇪🇺 Goal: Dusan Makevic | Serbia U17 1-0 Ukraine U17 pic.twitter.com/yKCQ4YJTWW — PushGoals (@PushGoals) May 20, 2024 Na krilima ranog vođstva, izabranici Jovana Damjanovića napadali su i ređali šanse pred ukrajinskim golom, ali nije bilo promene rezultata ni do velikog predaha, ni u nastavku.