Crvena zvezda pobedila vojvodinu u finalu Kupa Srbije i osvojila duplu krunu: Trijumf srpskog fudbala u prepunom Lagatoru

Dnevnik pre 28 dana  |  Dnevnik.rs

Crvena zvezda je, nakon odbrane titule državnog šampiona, osvojila i trofej namenjen pobedniku Kupa Srbije.

U finalu, u veličanstvenom ambijentu prepunih tribina lozničkog Lagatora, duplu krunu je overila pobedom protiv Vojvodine od 2:1. Beograđani su kvalitetnije izneli prvo poluvreme, uprkos nagoveštaju Vošinih igrača da od prvog minuta neće ni za nijansu da odstupe od načina igre u prvenstvenim utakmicama ovog proleća. Potkrepio je takvo opredeljenje trener Božidar Bandović, ukazavši poverenje dvojici klasičnih napadača Ivanoviću i Vukanoviću, sa Zukićem u fazi