(Uživo) Crvena zvezda pobedila Vojvodinu u finalu Kupa sa 2:1, Vukanović u nadoknadi vremena smanjio prednost (video)

Dnevnik pre 25 dana  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su sa 2:1 Vojvodinu u finalu Kupa Srbije na stadionu Lagator u Loznici.

Kraj utakmice 90+8 minut: Aleksa Vukanović je smanjio na 2:1 odličnim pogotkom i dao nadu Novosađanima. 90. minut: Igra se nadoknada od devet minuta. 82. minut: Nema sreće Šerif Endiaj, opet je pogodio na asistenciju Ivanića, ali posle dužeg većanja u VAR sobi presuđeno da je opet bio ofsajd, tako da je ostalo 2:0 za Zvezdu. . 78. minut: Nova šansa za Radulovića, ali je Glazer odbranio. 70. minut: Neda se Vojvodina. Andrija Radulović je mogao da "zakuva" finale,