Благослов пред пут у Њујорк
Политика 21.05.2024

Наша тробојка ће се поносно вијорити у Њујорку, а под њеним окриљем ће нову енергију у залагању за праведнији свет наћи све слободарске земље које се боре за достојанство и правду
Председник Србије и Републике Српске Александар Вучић и Милорад Додик присуствовали су молитви у Храму Светог Саве на Врачару уочи Вучићевог пута у Њујорк, где ће се 23. маја на заседању Генералне скупштине УН расправљати о резолуцији о Сребреници. Вучић је поручио да је од патријарха Порфирија затражио благослов. „Идем у Њујорк да се борим свом снагом и срцем за будућност наше земље”, поручио је председник Вучић након службе у храму. Вучић је навео да је пред












