POLUVREME - Zvezda vodi uz poništen gol, dupla kruna na vidiku, ali preti i Vojvodina!

Sportske.net pre 12 dana  |  Sportske.net

Pred punim tribinama ''Lagatora'' u Loznici, Crvena zvezda i Vojvodina se bore za trofej Kupa Srbije, a posle prvog poluvremena rezultat je 1:0 za crveno-bele iz Beograda.

Počelo je otvoreno sa obe strane. U prvom minutu Ivanić je imao dosta prostora na levoj strani, nije to iskoristio, a na drugoj strani je dva minuta kasnije i Vojvodina izvela opasan napad preko Serija i Vukanovića, ali je Glazer zaustavio njegov udarac, uz to je i signaliziran ofsjd. Usledio je kraći prekid zbog bakljade, a tek što je meč nastavljen, nova prilika za Crvenu zvezdu koju je propustio Bukari u sedmom minutu, kada je sa petnaestak metara šutirao preko