Đokoviću na rođendan nije stigao iščekivani gost, zbog kiše još uvek ne zna ko će mu biti protivnik u četvrtfinalu turnira u Ženevi

Danas pre 23 dana  |  V. N.
Đokoviću na rođendan nije stigao iščekivani gost, zbog kiše još uvek ne zna ko će mu biti protivnik u četvrtfinalu…

Srpski teniser Novak Đoković igraće u četvrtak (16.00) protiv boljeg iz duela između Talona Grikspora i Denisa Šapovalova, čiji je jučerašnji duel prekinut zbog kiše.

Dok je Đoković proslavljao 37. rođendan sa rodbinom i prijateljima, Šapovalov je osvojio prvi set, a sudija je poslao Kanađanina i Holanđanina u drugom setu, pri rezultatu 3:3. Njihov duel nastaviće se u 13 sati, a pobednik će nekoliko časova kasnije igrati protiv srpskog tenisera. Đoković je u sredu proslavio 37. rođendan trijumfom nad Nemcem Janikom Hanfmanom (6:3, 6:3) u svom prvom meču na turniru na kome prvi put u karijeri nastupa. Bez obzira ko će mu danas