Nova bura u srpskom fudbalu: UEFA otkrila još jednu potencijalnu „nameštaljku“! (video)

Hot sport pre 23 dana

UEFA ponovo pronalazi skandale kod nas UEFA je obavestila Fudbalski savez Srbije o sumnjivim okolnostima oko još jednog meča Prve lige Srbije, javlja „Sport Klub“.

U pitanju je utakmica 34. kola plej-aut grupe između GFK Dubočice i OFK Vršca, koja se završila rezultatom 1:1. Prema nezvaničnim informacijama, utakmica je navodno dogovorena da se završi bez pobednika. Gosti su poveli već u drugom minutu golom Uroša Čejića, dok je Nikola Tasić izjednačio za Dubočicu deset minuta kasnije. Rezultat se nije menjao do kraja susreta. Sumnje su se javile pre početka utakmice zbog velikih uplata na neriješen ishod, što je privuklo