Bravo ''orlići'': Srbija savladala Kipar i obezbedila četvrtfinale Evropskog prvenstva

Večernje novosti pre 23 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije do 17 godina savladala je Kipar sa 3:1 i tako obezbedila četvrtfinale Evropskog prvenstva.

FOTO: FSS ''Orliće'' je šokirao u 34. minutu prelepim golom Petar Joanua koji je iskoristio pogrešno dodavanje Bubanje prema jednom od štopera Srbije. Prihvatio je Kipranin loptu koju je dobio na poklon i gotovo sa pola terena lobovao zatečenog golmana Jovanovića. Nisu pali fudbaleri Srbije i samo nakon 14 minuta, tačnije u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena preko Mihajla Cvetkovića stižu do poravnanja rezultata. Drugo poluvreme je pripalo totalno