Sve je jasno: Evo ko ispada iz Superlige, ko ide u baraž, a ko je siguran učesnik u narednoj sezoni

Večernje novosti pre 23 dana

FUDBALERI Radničkog iz Niša poraženi su u poslednjem ovosezonskom kolu Superlige Srbije, od njih je bolji bio Novi Pazar koji je slavio rezultatom 2:1.

FOTO: A. Ilić Radnički je već od 13. minuta bio u zaostatku, a meč je obeležio veliki skandal u kome su navijači domaćih prekinuli meč nakon što su razvili transparent "Srebrenica - genocid". Nakon 20 minuta igra je nastavljena, a Vanja Ilić bio je strelac gola za Nišlije u 35. minutu. Konačnih 2:1 postavio je Pazar golom Nikola Karaklajića u 53. minutu. Voždovac je preokrenuo protiv Radnika iz Surdulice i slavio je rezultatom 3:2, dok je Javor remizirao sa