Košarkaši Partizana pobedili Megu u prvoj utakmici polufinala plej-ofa, Trifunović vodio crno-bele do vođstva u seriji

Danas pre 22 dana  |  V. N.

Košarkaši Partizana pobedili su Megu rezultatom 82:72 (22:22, 18:20,23:13, 19:17) u prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa Superlige Srbije i tako stigli na korak do finala.

Na duelu kojem je, za standarde Partizana, prisustvovao mali broj gledalaca (zvanično 3.200), ključni trenuci dogodili su se polovinom trećeg perioda, kada su domaći serijom od 13-2 preokrenuli vođstvo Mege, stigli do devet poena viška (57:48) i tu razliku održavali do kraja. Crno-beli, koji su se vratili u plej-of domaće lige posle pauze od dve godine, dobro su ušli u utakmicu, u finišu prve četvrtine došli do 11 poena prednosti (22:11), ali su gosti za dva minuta