Još jedan korak dalje od Pariza: Odbojkaši Srbije izgubili od Brazila u Ligi nacija, „orlovima“ snage samo za set

Dnevnik pre 22 dana  |  Dnevnik.rs

Odbojkaši Srbije zabeležili su drugi uzastopni poraz u Ligi nacija pošto je u Rio de Žaneiru od njih bio bolji domaćin Brazil rezultatom 3:1 (25:21, 20:20, 22:25, 25:22).

Sačekali su „orlove“ jak protivnik u skoro kompletnom sastavu i puna hala Marakanazinjo, a domaćin je bio uspešniji u napadu i stabilniji u bloku, pa je navijačima priredio radost. Selektor Igor Kolaković je sada na teren izveo malo drugačiju postavu u odnosu na prve dve utakmice, ali ni to nije bilo dovoljno da se upiše trijumf. Najefikasniji u našim redovima bili su Aleksandar Atanasijević sa 14 poena, Pavle Perić sa 13, Miran Kujundžić koji je upisao 11 i