(Uživo) Vojvodina pobedila Mladost sa 1:0 i obezbedila četvrto mesto na tabeli koje je vodi u kvalifikacije Lige Evrope (video)

Dnevnik pre 23 dana  |  Dnevnik.rs
(Uživo) Vojvodina pobedila Mladost sa 1:0 i obezbedila četvrto mesto na tabeli koje je vodi u kvalifikacije Lige Evrope…

Fudbaleri Vojvodine pobedili su sa 1:0 Mladost na stadionu "Karađorđe u poslednjoj utakmici u ovogodišnjem nadmetanju u Superligi Srbije

Vojvodina je uspela da dođe do četvrtog mesta ovom pobedom i drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope Kraj utakmice 90. minut: Igra se nadoknada od dva minuta. 90. minut: U šansi je bio i Jovanović tek što je ušao na teren, ali nije bio dovoljno precizan. 85. minut: Raduloviću se neda da postigne gol. Ponovo je šutirao, ali sada mu je odbranio Matijašević, koji je na golu zamenio odličnog Stamenkovića. 70. minut: Šutirao je Kembel iz daljine, ali još jedna odlična