Crvena zvezda trijumfom nad Čukaričkim proslavila sedmu uzastopnu titulu šampiona Srbije

Euronews 25.05.2024  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Crvene zvezdu su trijumfom nad Čukaričkim 4:1 (1:1) u poslednjem plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije proslavili sedmu uzastopnu šampionsku titulu i četvrtu uzastopnu duplu krnu.

Pre početka utakmice, Vladanu Milojeviću je uručena nagrada za 200 utakmica na klupi šampiona Srbije. Iako je preko 25 hiljada navijača došlo do proslavi sedmu uzastopnu titulu, nije žurka lepo započela na stadionu "Rajko Mitić". Viktor Rogan je u 16. minutu doneo prednost gostima sa Banovog brda. Crveno-beli su nakon toga diktirali tempo igre i u 32. minutu preko Pitera Olajinke stigli do izjednačenja. Domaćin je pred kraj poluvremena i preokrenuo na 2:1, ali je