Partizan remijem okončao sezonu: Radnički 1923 prokockao 2:0 - Nikolić i Trifunović srušili snove Kragujevčanima

Kurir pre 22 dana

Fudbaleri Partizana i Radničkog 1923 odigrali su nerešeno 2:2 (0:1) u poslednjem meču Superlige Srbije.

Krenuli su gosti silovito od starta meča i praktično iz prve prilike došli do vođstva - u 4. minutu pogotkom Milutina Vidosavljevića. Nastavak susreta doneo je sijaset šansi na obe strane, ali se mreže nisu zatresle. U drugom poluvremenu golmani obe ekipe su imali pune ruke posla, a mreža Aleksandra Jovanovića po drugi put na ovoj utakmici zatresla se u 70. minutu - Milan Aleksić je duplirao vođstvo Kragujevčana. Samo pet minuta kasnije Nemanja Nikolić je smanjio