"Nije trebalo da poklanjamo..." Srbi na turniru Lige nacija u Riju nisu uspeli da iznenade goropadne Brazilce, a i kako bi?

Večernje novosti pre 22 dana

PODVIG je izostao, Brazil je umirio „orlove“. Odbojkaši su u trećem kolu turnira Lige nacija u Rio de Žaneriru doživeli i drugi poraz, pošto su posle Japana (0:3) bili slabiji i od domaćina -1:3 (21:25, 20:25, 25:22, 22:25). Srbi sutra (19.00) moraju da pobede Nemačku ukoliko žele da ostanu u trci za Olimpijske igre u Parizu.

Foto Profimedia - Odigrali smo veoma kvalitetno, sa samo četiri greške u napadu. Grešili smo na servisu, jer smo puno rizikovali. Mislim da smo dosta dobro, pogotova u poslednja dva seta servirali. Igrali smo otvoren meč sa domaćinom i mislim da smo zaslužili da osvojimo još jedan set. Ostaje žal što nismo ušli u taj-brejk,ali drago mi je da smo pokazali sjajnu energiju i da smo možda našli model kako treba da igramo ubuduće. Sada nam sledi duel sa Nemačkom.To je