Neverovatno: Evo kako je Srbija primila gol u 95. minutu i ostala bez finala Evropskog prvenstva za kadete (video)

Večernje novosti pre 24 dana

Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale UEFA "U-17" Evropskog prvenstva, iako je vodila sa 2:0 u polufinalu na Kipru protiv vršnjaka iz Portugala. U 89. minutu je bilo 2:1, ali su Portugalci u preostalim momentima drugog poluvremena Portugalci dali dva gola i pobedili sa 3:2. Posebno je šokantan za "orliće" bio poslednji pogodak na meču.

x / cc_tiagoo Podsetimo, Srbija je povela golom Mihajla Cvetkovića u 22. minut... Mihajlo Cvetkovic pic.twitter.com/9AUxAjNFeb — natsuø 〽️ (@natsuovz) June 2, 2024 ... a potom je on učestvovao u akciji u kojoj je Felićisimo postigao autogol u 37: pic.twitter.com/xvxuOIoUq7 — Videoscout (@VideoscoutSRB) June 2, 2024 Međutim, sve se promenilo u nastavku. Da će biti drame u Larnaki najavi je u 60. minutu Gabrijel Silva... Gabriel Silva ❤🇵🇹 pic.twitter.com/xyshOLHcy3 —