Fudbalski tipovi - Finci u Portugalu mogu da izdrže poluvreme, Francuskinje i Nemice bez premca!

Sportske.net pre 23 dana  |  Sportske.net

AdmiralBet kombinacije 8305 France W - England W 1-1&GG (7.70) Francuskinje su pokazale da su bolji tim od Engleskinja u prethodnom duelu koji je odigran na "Sent Džejms parku", bilo je 2:1 i sada igraju na svom terenu, pred svojim navijačima i favoritkinje su u ovom kvalifikacionom duelu.

Imaju Francuskinje šansu da obezbede plasman na Evropsko prvenstvo 2025. godine ukoliko savladaju Engleskinje, do sada su zabeležene sve pobede i čini se da je to i za očekivati. Znamo da je ženski fudbal obilat golovima, ali Francuskinje su na samo jednom u poslednjih 13 mečeva primili više od jednog gola. Ipak, Engleskinje su visok nivo, igrale su finale Svetskog prvenstva 2023. godine, a zanimljivo da od tada postižu gol na svakoj utakmici. Naš tip jeste GG, ali