Košarkaši Zvezde se vratili na teren, Partizan se nije pojavio, utakmica će biti registrovana službenim rezultatom

Insajder pre 21 dana

Drugi meč finalne serije plej-ofa Superlige između košarkaša Partizana i Crvene zvezde definitivno je prekinut, a biće registrovan službenim rezultatom u korist crveno-belih 20:0. To praktično znači da je Zvezda slavila u seriji 2:0 i odbranila titulu prvaka Srbije. Košarkaški klub Partizan saopštio je večeras da mu je data informacija da će se druga utakmica finala Superlige Srbije protiv Crvene zvezde nastaviti za 24 sata. Košarkaši Crvene Zvezde napustili su teren na drugom meču finala plej-ofa

Prilikom napuštanja Partizan je vodio 57:45, a do kraja treće četvrtine je ostalo sedam minuta i 54 sekunde. Sudije naložile pražnjenje Beogradske arene, posle toga biće nastavljena utakmica između košarkaša Partizana i Zvezde. Kasnije su teren napustile sudije i igrači Partizana. Nije poznato kad će se nastaviti utakmica. Zvezda vodi 1:0 u seriji. Izvor: Tanjug