Problemi u odbrani: Štoper Srbije iskreno o očiglednim greškama na meču sa Austrijom

Večernje novosti pre 25 dana

STRAHINjA Pavlović je bio strelac jedinog gola za Srbiju protiv Austrije (2:1) u pripremnoj utakmici za Evropsko prvenstvo. Štoper Srbije je jedini "orao" koji je pogodio mrežu domaćina u 90 minuta meča u Beču u kojem je Srbija igrala podređenu ulogu.

Foto: Profimedia – Pre svega, mislim da smo u drugom poluvremenu izgledali jako dobro. Ali, opet… Iako smo znali da im je presing najjače oružje, uspeli su u tome i iz prve dve šanse dali dva gola. Teško je sada pričati o tome, ali to su situacije na kojima moramo da radimo. Lopta im se tako odbije i iz dva pasa dođu do gola. Moraćemo da radimo na tim situacijama, da probamo da skupimo i da ih neutrališemo – rekao je Pavlović. On je dodao da je Srbija u drugom