Teodosić nije došao na Zvezdinu proslavu titule, navijači u Pioniru u neverici FOTO

Nova pre 15 dana  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Košarkaši Crvene zvezde dobili su pehar namenjen prvaku Srbije u beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić".

Većina igrača se pojavila na ceremoniji, ali ne i Miloš Teodosić, dan posle nezavršene druge finalne utakmice sa Partizanom, registrovane službenim rezultatom 20:0 u Zvezdinu korist. Utakmicu je obeležio skandal pošto su igrači crveno-belih napustili parket zbog vređanja u trećoj četvrtini, a onda se na njega vratili kada je hala ispražnjena. Igrači Partizana se nisu vraćali i kada je završeno odbrojavanje od 15 minuta sa sudijama na parketu, utakmica je i