Tuče, prekidi i blamantne scene – najveće gluposti u srpskoj košarci u takmičenjima koja vrede najmanje

Nova pre 22 dana  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana nisu završili drugi meč finala košarkaške Superlige Srbije.

Utakmica je prekinuta u trećoj četvrtini pri vođstvu Partizana 57:45 i izdešavalo se ukratko svašta. Prvo su „grobari“ vređali ljude iz Zvezde, zbog čega su njeni igrači otišli s parketa. Onda je traženo da se isprazni hala, pa kad je to urađeno, na parket nisu se vratili igrači Partizana. Pošto su se igrači Zvezde vratili, sudije su odbrojale 15 minuta i utakmica je završena službenim rezultatom 20:0 za klub sa Malog Kalemegdana. Iz Partizana su se kasnije