Orlovi dosta bolji u drugom poluvremenu: Srbija rutinski savladala Švedsku! (video)

Hot sport pre 25 dana

Srbija je pobedila! Fudbaleri Srbije rutinski su savladali reprezentaciju Švedske na gostujućem terenu 3:0, golove za našu reprezentaciju postigli su Sergej Milinković-Savić, Aleksandar Mitrović i Dušan Tadić, sledeća utakmica koju očekuje naše momke je protiv Engleske 16. juna od 21:00.

Srbija i Švedska su izašli u sledećim sastavima: SRBIJA: Rajković – Milenković, Stojić, Pavlović – Živković, Ilić, Lukić, Mladenović, S. Milinković Savić – Vlahović, Mitrović. ŠVEDSKA: Olsen – Kraft, Hien, Lindelef, Kajuste – Kuluševski, Saletros, Forsberg – Elijason, Nilson, Elanga. Početak meča, sličan kao protiv Austrije, Švedska ima posed pokušava sa krilima kroz srce naše odbrane ali bez konkretnog šuta. Osim Elangine polu-šanse, u prvih 10. minuta, bez šuta