Zvezda rasplakala Hrvate: Crveno-belim ulaskom u istoriju završen Kup prijateljstva (video)

Večernje novosti pre 17 dana

Mladi fudbaleri Crvene zvezde osvojili su Kup prijateljstva, pošto su danas na Zlatiboru u finalu posle boljeg izvođenja penala pobedili Rijeku ukupnim rezultatom 8:7.

Screenshot: Instagram / Kup prijateljstva Tokom uobičajenih 80 minuta (u mlađem uzrastu poluvremena traju po 40 minuta) nije bilo pogodaka, a crveno-beli su do trofeja stigli prisebnijim izvođenjem jedanaesteraca. Poslednji izvođač bio je Saša Storebra, posle čijeg pogotka je i počelo veliko slavlje crveno-belih, koji nisu napravili kiks poput rivala (kog je jedna pogođena prečka na kraju koštala trofeja). A post shared by Kup prijateljstva (@kup.prijateljstva)