Petarda surovih Nemaca na startu: "Panceri" razbili Škotsku i najavili najviše ambicije!

Kurir pre 11 dana

NEMAČKA - ŠKOTSKA 5:1 (3:0) Fudbaleri Nemačke su trijumfalno počeli Evropsko prvenstvo u svojoj zemlji pobedom nad Škotskom 5:1 (3:0).

Golove su postizali Florijan Virc u 10. minutu, Džamal Musijala devet minuta kasnije, Kai Haverc iz penala u nadoknadi prvog poluvremena, Niklas Filkrug u 68. minutu meča i Emre Džan u nadoknadi drugog poluvremena. Ridiger je postigao autogol u 87. minutu meča za utehu gostiju. Gledali smo potpunu dominaciju izabranika Julijana Nagelsmana, a nemoćni gosti praktično nisu ozbiljnije zaprtili u prvom delu igre. Nemačka je igrala brzo i poletno, ređali su šanse ispred