VIDEO Moćna Nemačka demolirala Škotsku: Evrogolovi, penal i bizaran autogol na startu turnira

Nova pre 13 dana  |  Autor: Dušan Marković

Reprezentacija Nemačke je spektakularnom igrom otvorila Evropsko prvenstvo i savladala je Škotsku rezultatom 5:1.

Već na poluvremenu je rešeno pitanje pobednika kada su domaćini vodili sa 3:0, a Škotska ostala sa igračem manje. Oseti pobedu. Nemci su do pobede došli golovima Virca u 10. minutu, Musijale u 19. minutu, Haverca sa penala u 45. minut, Filkruga u 68. minutu i Čana u trećem minutu nadoknade, dok je jedini gol za Škotsku postigao Ridiger koji je poslao loptu u sopstvenu mrežu. Nemačka u narednom kolu igraju sa Albanijom dok će Škoti na megdan Švajcarskoj. Od samog