"Briljantni u prvih 20 minuta" Nagelsmana iznenadili Škoti: Nisam to očekivao

Kurir pre 8 dana

Selektor fudbalske reprezentacije Nemačke Julijan Nagelsman rekao je da je zadovoljan večerašnjom ubedljivom pobedom protiv Škotske na otvaranju Evropskog prvenstva, kao i da ga je protivnik iznenadio. "Srećan sam, zadovoljan sam, nije lako igrati prvu utakmicu na turniru u svojoj zemlji.

Bili smo briljantni u prvih 20 minuta, bio sam zadovoljan igrom. Primili smo gol na kraju, ali u redu je, dobar znak je što su igrači reagovali na primljen gol", rekao je Nagelsman za ITV, preneo je Bi-Bi-Si (BBC). Fudbaleri Nemačke pobedili su večeras u Minhenu Škotsku 5:1, u prvoj utakmici na Evropskom prvenstvu čiji su domaćini. "Bio sam pomalo iznenađen što Škotska nije bila toliko agresivna u prvih 20 minuta. Mislim da su bili iznenađeni našim posedom lopte.